توضیحاتی در خصوص ارسال پستی کتب آموزشی

توضیحاتی در خصوص ارسال پستی کتب آموزشی
روابط عمومی کانون زبان ایران به اطلاع می‌رساند که این مجموعۀ آموزشی با هدف تسریع و تسهیل عرضۀ کتاب به زبان‌آموزان ارجمند و رفع دغدغه‌های قبلی ناشی از عدم تامین به موقع کتب در برخی استان‌ها، اقدام به تغییر شیوۀ تحویل کتاب کرده است.

این تغییر شامل مراحل آماده سازی، بسته بندی، بیمۀ مرسوله و ارسال کتاب‌ها از انبارهای کتاب به دفاتر پستی و ارسال آن در قالب محمولۀ پست پیشتاز به آدرس زبان‌آموزان است.

در این فرایند کتاب‌ها به آدرس پستی زبان‌آموزان ارسال و پس از دو بار مراجعۀ مامور پست، در صورت حاضر نبودن زبان‌آموز یا خانوادۀ ایشان، مرسوله با نام عزیزان در مرکز پست منطقۀ مربوطه به مدت 10 روز نگهداری می‌شود تا با مراجعۀ زبان‌آموزان، تحویل ایشان گردد.

ما بر این باوریم که این تغییر روش، موجب آسایش و اطمینان خاطر خانواده‌ها و زبان‌آموزان از دریافت به موقع کتاب‌های آموزشی خواهد بود، ضمن این‌که هزینۀ اعلامی بر روی وبگاه ثبت نام کتاب (به مبلغ ۹۷.۰۰۰ ریال)، علاوه بر هزینۀ ارسال پستی به صورت پیشتاز، شامل موارد مذکور در بالا (آماده سازی، بسته بندی و...) نیز می‌شود.

لازم به ذکر است که همچنان محصولات مختلف «کمک آموزشی» به صورت اختیاری در وبگاه کانون زبان ایران قابل خرید و دریافت آن در مراکز آموزشی به شیوۀ گذشته است تا با تقویت سازوکارهای آماده‌سازی و بسته‌بندی، در ترم‌های آتی این مهم نیز قابل افزودن به بسته‌های پستی شود.

۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲
تعداد بازدید : ۱۴,۴۶۴
علیرضا جعفری
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
0
75
126

کی میارین کتاب هارو

درسا گرجی
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
5
98
16

باتشکر.

Soudeh kalantar
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
0
25
55

سلام روزتون بخیر کتابها چند روزه به دست زبان آموزان میرسه با تشکر

آیناز.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
5
17
68

چرا امکان محصولات کمک آموزشی وجود ندارد

مرضیه
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
0
19
167

سلام من ثبت نام کردم ولی کد پیگیری پست برام ارسال نشده.

محمدرضا
۱۳۹۸/۰۴/۱۲
0
0
4

یه سبد خرید تو سایت بذارید که اگه تست تایم یا کتاب دیگه ای خواستیم بهش اضافه کنیم و باهم برامون پست شه


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...