در خبر سراسری شبکه 1سیما تشریح شد:

مزایا و دستاوردهای برگزاری آزمون آنلاین کانون زبان ایران

مزایا و دستاوردهای برگزاری آزمون آنلاین کانون زبان ایران
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران در خبر سراسری ساعت 21 شبکۀ 1سیما، مزایا و دستاوردهای برگزاری آزمون آنلاین را در این مجموعۀ آموزشی تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: کانون زبان ایران در دو ترم گذشته با بر خط برگزار کردن آزمون‌های خود در شرایطی که اقتصاد مقاومتی سرلوحۀ کار جریان‌های اقتصادی و مدیریتی کشور است سعی کرد تا از خروج ارز از کشور جلوگیری کند.
وی ادامه داد: کانون زبان ایران با این اقدام تلاش کرد تا با جلوگیری از اتلاف منابع کاغذ، از خروج ارز جلوگیری کند و همچنین از سوی دیگر به بالاتر رفتن کیفیت فرآیندهای آموزشی خود کمک نماید. 
این الگوی بسیار مفید را به همه دانشگاهها، مدارس و موسسات آموزشی توصیه میکنیم تا بدین وسیله گام بلندی در این شرایط اقتصادی برای حذف کاغذ از مبادلات قابل جایگزین، برداشته شود.
فیلم این گزارش را می توانید در ادامه مشاهده نمایید:

 

۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۴,۲۸۵
مجید خاکسار
۱۳۹۸/۰۴/۰۹
0
11
119

با عرض سلام، تقدیر و خسته نباشید با ارائه نسخه PDF کتب و فایلهای صوتی و حذف کامل آزمونهای کاغذی با ایجاد مراکز تست (E-TEST CENTERS) در واحدهای منتخب ( رزرو اینترنتی) وبا دریافت مبلغی جهت فایلهای کتب وهزینه آزمون بجای هزینه کتب چاپی ، به اهداف زیر می توان رسید: ١. صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و ارز ٢.صرفه جویی در مصرف سوخت، ٣.حذف هزینه بسته بندی و پست، ٤.مراقبت از محیط زیست، کاهش ترافیک و آلودگی هوا ٥. بالا بردن ضریب اطمینان در سنجش دانشجویان ٦. سهولت در بروز رسانی کتب و... با تشکر خاکسار

امیر پارسا
۱۳۹۸/۰۴/۱۲
0
7
15

با سلام خدمت جناب خاکسار خیلی خوشحالم به معنای واقعی کلمه کانون "معلمی" مثل شما داره. ارادتمند

Arash.Amraie
۱۳۹۸/۰۴/۱۷
5
0
6

عالی


زینب
۱۳۹۸/۰۴/۰۹
5
17
5

خیلی فوق العاده شده این روش قبلا کانون خیلی کاغذ هدر میکرد

مهمان
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
0
9
18

اگر شرایطی فراهم میشد تا زبان آموزان در شعب در آزمون آنلاین شرکت کنند، میزان اطمینان از نتایج و اعتبار و صحت نمرات قابل اتکا تر می‌شود. و امکان اینکه یک یا چند نفر بجای دیگری امتحان بدهند و حقوق زبان آموزان دیگر هم تضییع شود کمتر می‌شود.

امیر حسین کامرانی
۱۳۹۸/۰۴/۱۳
0
7
15

به نظر من حق با استاد خاکسار.😉

امیر محمد سلیمی زاده
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
5
7
18

عشق فقط یک کلام تیچر خاکسار و حق باهاشه بزن لایکو واسش🤘��👍��


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...