اعلام نتایج آزمون DELF Prim/junior

اعلام نتایج آزمون  DELF Prim/junior
نتایج آزمون DELF Prim/junior (کودکان و نوجوانان) بخش فرانسه کانون زبان ایران که در 31 خردادماه برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، شرکت‌کنندگان در این آزمون می‌توانند برای مشاهدۀ نتایج خود به لینک پیوست مراجعه نمایند.

گفتنی است، آزمون‌های DELF/DALF در شش سطح (C2، C1، B2، B1، A2، A1) که منطبق بر سطوح چارچوب مشترک اروپایی (CECRL) است، طراحی شده و برای مقاطع سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان به طور جداگانه برگزار می‏‌شوند.

مدارک این امتحانات مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش فرانسه بوده و جزو معتبرترین مدارک زبان فرانسه جهت ثبت ‏نام در دانشگاه‏ های فرانسه زبان، اقدامات شغلی و ... محسوب می ‏شود.

در ایران، امتحانات DELF/DALF از سال 1992 در کانون زبان اجرا شد و هم اکنون در 4 شهر اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد توسط بخش فرانسه  کانون زبان، برگزار می‏گردد.

همچنین، هم اکنون کلاس‏‌های آمادگی برای شرکت در سطوح مختلف امتحانات DELF/DALF در مراکز کانون زبان، جهت گروه‏‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال، ارائه می‌‏شود.

نتایج آزمون‌ 
۲۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۵
تعداد بازدید : ۶,۶۷۸
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...