به‌ زودی<br>واکسیناسیون همهٔ کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران
۱۴ اَمرداد ۱۴۰۰
پس از پیگیری ‌های رییس کانون زبان ایران و هماهنگی های انجام شده از سوی دکتر علی اکبر زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با وزارت آموزش و پرورش امکان واکسیناسیون تمامی کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران فراهم شد.
برگزاری پنل‌های تخصصی نشست هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان
۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰
چهار پنل تخصصی نشست هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ایران با موضوعات تربیت معلم، رویکردها و محتوا، یادگیری الکترونیکی و ارزشیابی و توسعۀ بازار کانون زبان در حال برگزاری است.
رییس کانون زبان ایران بر تعامل بیشتر بین دانشگاه و کانون زبان تاکید کرد
۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰
دکتر غلامرضا، کیانی، رییس کانون زبان ایران در ابتدای نشست هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ضمن خوشامدگویی به شرکت‌کنندگان در این نشست عنوان کرد: استادان، مدرسان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان عزیز در جای جای این سرزمین به استمداد طلبی "ایران برای کانون، کانون برای ایران" لبیک گفته و با نگاه یادگیرنده مادام‌العمر، امروزمان را به کلاس پرباری از یاددهی-یادگیری تبدیل خواهند کرد.
برگزاری بازدید مجازی از بزرگترین پایگاه اطلاعات علمی و استنادی کشور
۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰
به همت کانون زبان استان فارس، بازدید مجازی از بزرگترین پایگاه اطلاعات علمی و استنادی کشور؛ مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) برگزار خواهد شد.
آغاز نشست هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ایران
۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰
نشست هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ایران با حضور دکتر مهدی علی اکبرزاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دکتر غلامرضا کیانی، رییس کانون زبان ایران، جمعی از اساتید برجستۀ دانشگاه و کانون زبان و همچنین مدیران و مدرسان این مجموعۀ آموزشی از ساعاتی پیش آغاز شده است.
هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ایران
۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰
هم‌اندیشی اساتید برجستۀ دانشگاه و کانون زبان ایران در رشته‌های آموزش زبان‌های انگلیسی، فارسی، عربی، فرانسه، آلمانی و روسی و همچنین یادگیری الکترونیکی و جمعی از مدیران و مدرسان این مجموعۀ آموزشی با موضوع پژوهش‌های کاربردی و توسعه بازار کیفیت محور آموزش زبان برگزار می‌شود.
گفت‌وگوی صمیمانه رییس کانون زبان ایران با مدرسان
۰۷ اَمرداد ۱۴۰۰
دکتر غلامرضاکیانی، رییس کانون زبان ایران در جلسه‌ای که به صورت آنلاین برگزار شد ضمن گفت‌وگویی صمیمانه با مدرسان این مجموعۀ آموزشی در جریان دغدغه‌ها و نقطه نظرات آن‌ها قرار گرفت.
کارشناس با سابقۀ بخش عربی کانون زبان به دیار باقی شتافت
۰۶ اَمرداد ۱۴۰۰
سهیلا محسنی نژاد، کارشناس و مدرس قدیمی و با سابقۀ بخش عربی کانون زبان ایران به دیار باقی شتافت.
رییس کانون زبان بر بهره‌گیری از سیاست‌های سند راهبردی و برنامه اقدام در فرآیند نظارت و ارزیابی تاکید کرد
۰۵ اَمرداد ۱۴۰۰
دکتر غلامرضا کیانی، رییس کانون زبان ایران در ابتدای جلسۀ بررسی اولیه مدل مفهومی و سامانۀ ارزیابی عملکرد سازمانی و کارکنان با اشاره به اهمیت سند راهبردی و برنامه اقدام این مجموعۀ آموزشی بیان کرد: ضمن قدردانی از همۀ عزیزانی که در گذشته در تدوین این اسناد بسیار مهم نقش داشته‌اند، به این دو سند اعلان وفاداری می‌کنم و بهره‌گیری از آن‌چه که انباشت تجربه و دانش همکاران ستادی با همیاری سایر اساتید ارجمند رقم زده است را به فال نیک می‌گیرم.
بررسی اولیۀ مدل و سامانۀ ارزیابی عملکرد سازمانی و کارکنان
۰۵ اَمرداد ۱۴۰۰
در جلسه‌ای با حضور دکتر غلامرضا کیانی، رییس کانون زبان ایران و جمعی از معاونان و مدیران کانون پرورش فکری و کانون زبان، مدل و سامانۀ ارزیابی عملکرد سازمانی و کارکنان در حال بررسی است.
صفحه ۱ از ۱۵۲
logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد