سیزدهمین دورۀ آزمون بین‌المللی اسپانیایی DELE برگزار شد

سیزدهمین دورۀ آزمون بین‌المللی اسپانیایی DELE برگزار شد
سیزدهمین دورۀ آزمون بین‌المللی اسپانیایی DELE در دو بخش شفاهی و کتبی در مراکز تهران، اصفهان و شیراز کانون زبان ایران به عنوان تنها نمایندگی رسمی مؤسسه سروانتس در ایران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آزمون شفاهی در اصفهان در روزهای 16 و 17 آبان‌ماه در تهران در روزهای 24، 25، 27، 28 و 29 آبان‌ماه و در شیراز در تاریخ‌های 30 آبان و 1 آذرماه برگزار شد.

همچنین آزمون کتبی نوجوانان در تاریخ 1 آذر و آزمون کتبی جوان و بزرگسال در تاریخ 2 آذرماه به‌طور همزمان در مراکز اصفهان, تهران و شیراز برگزار گردید.

بنابراین گزارش، این آزمون با همکاری مدرسان و کارشناسان بخش اسپانیایی و با حضور 208 شرکت‌کننده (از گروه‏های مختلف) در سطوح A1 ،A2 ،B1  , B2 , C1 و  C2(بزرگسال) و A1 (نوجوان) برگزار شد.

گفتنی است، دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی و محمد صفری، مدیر حراست کانون زبان ایران ضمن حضور در مرکز برگزاری آزمون در تهران (شهرک غرب واحد برادران) در جریان روند برگزاری آزمون قرار گرفتند.

گفتنی است، زمان اعلام نتایج این آزمون که به صورت همزمان در بیش از صد کشور جهان برگزار شده است متعاقبا از طریق سایت کانون زبان ایران اعلام می‏گردد.

DELE3

DELE4

DELE6

DELE7

استان تهران

استان اصفهان

استان اصفهان2

استان اصفهان3

استان اصفهان 4

استان اصفهان

۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴
تعداد بازدید : ۱,۰۸۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...