بررسی راهکارهای موثر در راه‌اندازی بخش‌ غیرانگلیسی در استان سمنان

بررسی راهکارهای موثر در راه‌اندازی بخش‌ غیرانگلیسی در استان سمنان
فاطمه ربانی، مدیر کانون زبان استان سمنان در دیدار با کارکنان مراکز آموزشی از راه‌اندازی بخش‌ غیرانگلیسی در این استان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی بخش‌ غیرانگلیسی تحولی اساسی در مراکز آموزشی صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی در این دیدار ضمن بررسی راهکارهای موثر در راه اندازی بخش غیرانگیسی از کارکنان خواست نظرات و پیشنهادات خود را در این حوزه عنوان کنند تا تیمی جهت جذب مدرس و زبان‌آموز در بخش تشکیل گردد.

تبلیغات گسترده در خصوص بخش غیرانگلیسي، ایجاد ارتباط با دانشگاه‌ها و سازمان‌ها و ... از موضوعاتی بود که در این جلسه بر آن‌ها تاکید شد.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان سمنان دارای 4 مرکز آموزشی است و در آن زبان‌انگلیسی به زبان‌آموزان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. همچنین در این مراکز دوره‌های مکالمۀ ویژه و بحث آزاد نیز برگزار می‌گردد.

شایان ذکر است، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌هایی که در این استان آموزش داده می‌شود می‌توانید با دفتر مدیریت استان با شماره‌های ۳۳۴۴۶۴۷۳,۳۳۴۵۱۰۴۸,۳۳۴۵۱۰۴۹ (۰۲۳) تماس حاصل نمایید.

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۷۶۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...