برگزاری دورۀ Pre Act 1 در مراکز آموزشی فومن و رشت (برادران)

برگزاری دورۀ Pre Act 1 در مراکز آموزشی فومن و رشت (برادران)
خدیجه تقی‌پور، مدیر کانون زبان استان گیلان از برگزاری دورۀ Pre Act 1 در مراکز آموزشی فومن و رشت (برادران) در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دورۀ Pre Act در دو سطح (2و1) به منظور تکمیل دورۀ آموزشی مکالمۀ ویژه طراحی شده‌اند تا زبان‌آموزانی که آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند نیز بتوانند در این دوره شرکت کنند.
همچنین مخاطبان دوره، زبان‌آموزانی هستند که هیچگونه آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند و یا از زمان تحصیل آنها مدت زمان زیادی گذشته است. Pre-Act 1 با آموزش الفبا و اعداد آغاز می‌شود و زبان‌آموزان با فراگیری مکالمات بسیار کوتاهِ روزمره که کاربردی هستند با کارکردهای مختلف زبانی و اصطلاحات مربوط آشنایی پیدا می‌کنند.
از جمله ویژگی‌های شاخص این دو سطح، تشویق زبان‌آموز به تولید مکالمات مشابه در موقعیت‌های مختلف و نیز شخصی‌سازی مطالب آموزش داده شده می‌باشد. همچنین سعی شده از آموزش واژگان یا نکات دستوری به صورت محض و جداگانه اجتناب شود و از این رو زبان‌آموزان آنها را در قالب متون شنیداری یا خواندنی (ارتباط محور) فرا می‌گیرند.

گفتنی است، مرکز آموزشی فومن در خیابان امام خمینی، خیابان شهید چمران، بالاتر از تامین اجتماعی، مدرسه غیرانتفاعی شمال واقع شده است و در آن زبان‌های انگلیسی و عربی به خواهران و برادران گروه‌های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. برای تماس با این مرکز می‌توانید در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13 تا 20 با شماره تلفن ۳۴۷۳۱۱۲۰ (۰۱۳) تماس حاصل نمایند.

همچنین مرکز آموزشی رشت (برادران) در میدان جهاد، بلوار شهدای گمنام، دانشگاه پیام نور قرار دارد و در آن زبان‌های انگلیسی و آلمانی به برادران گروه‌های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. برای تماس با این مرکز نیز می‌توانید در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:30 تا 20 با شماره تلفن ۳۳۵۲۸۰۷۸ (۰۱۳) تماس حاصل نمایید.

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸
تعداد بازدید : ۶۵۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...