بهره‌مندی زنجانی‌ها از دوره‌های آمادگی IELTS کانون زبان

بهره‌مندی زنجانی‌ها از دوره‌های آمادگی IELTS کانون زبان
مهدی حاجی خانی، مدیر کانون زبان استان زنجان از راه‌اندازی دوره‌های آمادگی IELTS در مرکز آموزشی میلاد- خواهران در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین‌المللی IELTS است و در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داد می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون  IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)  مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

گفتنی است، مرکز آموزشی میلاد- خواهران در اراضی پایین کوه، میلاد 14، پشت استخر صدف واقع شده است و علاقه مندان به ثبت نام در این مرکز می توانند در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13 تا 20:30 با شماره تلفن ۳۳۴۷۰۷۰۲ (۰۲۴) تماس حاصل نمایند.

 

۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۳۱
تعداد بازدید : ۱,۲۶۶
M.A
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
5

خیلی عالی فقط امیدوارم این دوره اموزشی وهمچنین زبان های المانی وفرانسه وایتالیایی واسپانیایی در مرکز اموزشی میلاد برادران نیز راه اندازی شود.


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...