اعلام راه‌های ارتباطی برای پاسخگویی به متقاضیان آزمون‌های TOEFL iBt و TOLIMO

اعلام راه‌های ارتباطی برای پاسخگویی به متقاضیان آزمون‌های TOEFL iBt و  TOLIMO
هانیه تقدسی، مسئول آزمون‌های بین‌الملل معاونت آموزش کانون زبان ایران از راه اندازی صندوق الکترونیکی iliexamcenter@gmail.com برای پاسخگویی به سوالات احتمالی متقاضیان شرکت در آزمون‌های TOEFL iBt و TOLIMO خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی عنوان کرد: شماره تلفن 88492195-021 نیز مربوط به پاسخگویی به سوالات علاقه‌مندان به شرکت این آزمون‌ها است اما از آن‌جایی که به علت شرایط دورکاری ممکن است در برخی از ساعات پاسخگوی این عزیزان نباشیم صندوق الکترونیکی یاد شده را راه‌اندازی کردیم تا در اسرع وقت بتوانیم سوالات احتمالی را پاسخ داده و شرکت‌کنندگان را از نحوه برگزاری آزمون مطلع سازیم.
تقدسی ادامه داد: متقاضیان شرکت در آزمون تافل می‌توانند با مراجعه به سایت https://www.ets.org/toefl کانون زبان ایران را به عنوان مرکز آزمون خود انتخاب نمایند و در فضای بی‌نظیر و فوق استاندارد مرکز آزمون شعبه شهرک غرب کانون زبان، آزمون خود را به انجام برسانند.
همچنین داوطلبان شرکت در آزمون تولیمو نیز می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
مسئول آزمون‌های بین‌الملل معاونت آموزش کانون زبان افزود: محل برگزاری آزمون‌ها در آدرس شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار حسن سیف، روبروی کوچه 22، کانون زبان ایران است و شماره تلفن 88085845-021 نیز مربوط به سایت برگزاری آزمون است.
تقدسی خاطر نشان کرد: اطلاعات لازم در خصوص نحوه ثبت‌نام، سوالات متداول، تاریخ‌های برگزاری آزمون و ... در بخش تافل سایت کانون زبان برای علاقه‌مندان قابل دسترسی است.
۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۴۲
تعداد بازدید : ۲,۲۲۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...