ساختمان جدید کانون زبان ایران در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید

ساختمان جدید کانون زبان ایران در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید
هم‌زمان با آخرین روز هفته‌ی دولت و با حضور مسئولان استانی ساختمان جدید کانون زبان ایران در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، در آیینی، که به همین مناسبت در آخرین روز هفته‌ دولت برگزار شد، معصومه هادی، مدیر کانون زبان ایران در استان با استناد به سخنان مقام معظم رهبری، یادگیری زبان‌های خارجی را ابزاری مهم برای صدور انقلاب اسلامی به خارج از مرزهای  ایران اسلامی دانست و گفت: حضور شما مسئولان نشان از شناخت عمیق و باورمندی به اهمیت توسعه خدمات فرهنگی و آموزشی در جهت پیشرفت کودکان و نوجوانان است.

هادی سپس با برشمردن تعدادی از موفقیت‌های زبان‌آموزان در عرصه‌های ملی و کنکور، این توفیق را یکی از جلوه‌های اهمیت کانون زبان ایران در پیشرفت فرزندان استان دانست و عنوان کرد: در حال حاضر امکان آموزش به صورت حضوری و مجازی برای ۸ زبان انگلیسی، عربی، ایتالیایی، آلمانی،روسی، چینی، فرانسوی و اسپانیایی برای سطوح کودک، نوجوان و بزرگسال در استان، فراهم شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سپس در خصوص سطح‌بندی کلاس‌ها، فرایند علمی، دقت و حساسیت جذب مدرسان، تفکیک زبان‌آموزان بر اساس جنسیت و سن در کلاس‌ها و استفاده از محتوا و کتب آموزشی استاندارد کانون زبان ایران، به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین موسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در غرب آسیا مطالبی را عنوان کرد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در سخنانی از کانون زبان ایران، به عنوان یک مرکز قوی برای آموزش زبان‌های خارجی یاد کرد و گفت: مایه‌ی خرسندی است چنین موسسه‌ توانمندی در استان فعالیت و به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کند.

لیلا سایگانی هم‌چنین افزایش استقبال از کانون زبان ایران در استان را نشانه‌ تلاش همکاران و همدلی آنان دانست و خواستار گسترش فعالیت‌های آن در سراسر استان شد.

در ادامه نشست کوتاهی با حضور مسئولان استانی و مدرسان کانون زبان و همکاران کانون پرورش فکری استان برگزار شد و در مورد مسایل شغلی، آموزشی و راهکارهای توسعه آموزش‌ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ۰۹:۱۲
تعداد بازدید : ۲,۸۱۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...