سرپرست کانون زبان استان اصفهان منصوب شد

سرپرست کانون زبان استان اصفهان منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رئیس کانون زبان ایران با صدور حکمی مهدی باطنی را به عنوان سرپرست کانون زبان استان اصفهان منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، ذوالفقاری در بخشی از این حکم آورده است: «امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»
در بخشی دیگری از این حکم آمده است: « از آن جا که استان اصفهان ماوای فرصت‌های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیندهای جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در ارتقا کانون زبان ایران سربلند و پیروز باشید.»
همچنین آیین تکریم اصغر عمرانی، سرپرست پیشین کانون زبان استان نیز با حضور دکتر محمدرضا سهرابی، مدیر نظارت، ارزیابی وتضمین کیفیت کانون زبان ایران و منیره جعفری، سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به همراه کارشناسان ستادی کانون پرورش فکری و جمعی از مسئولان و کارکنان ستادی کانون زبان استان برگزار شد.
گفتنی است، باطنی دارای مدرک کارشناسی در رشتۀ معماری است. وی همکاری خود را با کانون زبان از مرداد ماه 1395 در مرکز آموزشی سروش اصفهان آغاز کرده است.
اصفهاناصفهاناصفهاناصفهاناصفهاناصفهان
۲۴ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۱,۱۵۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...