رییس کانون زبان ایران عنوان کرد:

اعتلای کانون زبان ایران در تعامل با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شکل می‌گیرد

اعتلای کانون زبان ایران در تعامل با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شکل می‌گیرد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رئیس کانون زبان ایران در نشستی با مسئولان مراکز آموزشی استان تهران بر تعامل بین کانون زبان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، وی افزود: کانون پرورش فکری به عنوان نهادی بالادستی، رویکردی حمایتی نسبت به کانون زبان دارد و اعتلای کانون زبان در تعامل با این مجموعه شکل می‌گیرد.

نشست با مسئولان مراکز 1

در این نشست مسئولان مراکز به برخی از دغدغه‌های مربوط به مراکز خود همچون نحوۀ برگزاری کلاس‌ها، فضای آموزشی، تعداد زبان‌آموزان در کلاس، ادغام مراکز آموزشی، تنخواه مربوط به مراکز، دوره‌های برون کانونی، به روز رسانی محتوای آموزشی، رضایت شغلی کارکنان و مدرسان، تبدیل وضعیت کارکنان، میزان حق‌التدریس مدرسان، نحوۀ نمره‌دهی کارشناسان بازدید به مدرسان، توزیع جغرافیایی مراکز، برگشت شهریه و نحوۀ خرید و توزیع کتاب اشاره کردند و رییس و معاونان کانون زبان ایران به آن‌ها پاسخ دادند.

نشست با مسئولان مراکز 7

نشست با مسئولان مراکز 6

نشست با مسئولان مراکز 10

نشست با مسئولان مراکز 3

نشست با مسئولان مراکز 4

در بخش پایانی این نشست رئیس کانون زبان به برخی موضوعات از قبیل رعایت احترام و حفظ شانیت کارکنان و مدرسان، تکریم ارباب رجوع، بهره‌گیری از نظام تشویق و پاداش، بازبینی نظام حقوق و دستمزد، ایجاد شرایط بهتر برای بیمۀ تکمیلی کارکنان و مدرسان و آمایش کارکنان و مدرسان تاکید نمود.

گفتنی است، این نشست در روز سه‌شنبه 30 خردادماه با حضور دکتر مهدی ذوالفقاری، رئیس، دکتر بهجت تربتی‌نژاد، معاون آموزشی، رضا لیاقی، معاون اداری و مالی، دکتر سامان سلیمانی، سرپرست معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، مجتبی حسن پورضرغام، سرپرست کانون زبان استان تهران و جمعی از مسئولان مراکز آموزشی استان تهران در سالن کنفرانس دفتر مرکزی کانون زبان برگزار شد.

نشست با مسئولان مراکز 16

نشست با مسئولان مراکز 14

نشست با مسئولان مراکز 13

 

 

۳۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۴۷
تعداد بازدید : ۱,۱۷۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...