مسئول تمشیت و هماهنگی استان آذربایجان شرقی منصوب شد

مسئول تمشیت و هماهنگی استان آذربایجان شرقی منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رئیس کانون زبان ایران با صدور حکمی دکتر محسن غفارزاده را به عنوان مسئول تمشیت و هماهنگی استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، ذوالفقاری در بخشی از این حکم آورده است: « امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»
در بخشی دیگری از این حکم آمده است: « از آن جا که آن استان ماوای فرصت‌های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیندهای جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در ارتقا کانون زبان ایران سربلند و پیروز باشید.»
ذوالفقاری همچنین با اهدا لوحی از زحمات و تلاش‌های بهرام عبداله‌زاده مدیر پیشین کانون زبان این استان قدردانی کرد.
گفتنی است، غفارزاده دارای مدرک دکتری در رشتۀ مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی است. وی از سال ۹۵ همکاری خود را با کانون زبان استان آذربایجان شرقی آغاز کرده است. تدریس در دانشگاه در سوابق فعالیت‌های علمی ایشان به چشم می‌خورد.

1


۳۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۱,۰۷۵
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...