سرپرست کانون زبان استان خراسان رضوی منصوب شد

سرپرست کانون زبان استان خراسان رضوی منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رئیس کانون زبان ایران با صدور حکمی محمد عامل پارسا را به عنوان سرپرست کانون زبان استان خراسان رضوی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، ذوالفقاری در بخشی از این حکم آورده است: «امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»
در بخشی دیگری از این حکم آمده است: « از آن جا که آن استان ماوای فرصت‌های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیندهای جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در تعامل کامل با کانون پرورش فکری استان در ارتقا کانون زبان ایران سربلند و پیروز باشید.»

عامل پارسا دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشتۀ مدیریت برنامه‌ریزی آموزشی است. وی از سال ۷۵ همکاری خود را با کانون زبان ایران آغاز کرده است و در مقاطعی معاون مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و با حفظ سمت سرپرستی کانون زبان استان را نیز برعهده داشته است.

گفتنی است از اسفندماه ۱۴۰۰ غلامرضا زارعیان مدیریت کانون زبان این استان را برعهده داشت. 

خراسان رضوی

خراسان رضوی

خراسان رضوی

خراسان رضوی
۱۳ تیر ۱۴۰۲ ۰۹:۱۷
تعداد بازدید : ۹۳۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...