سخنرانی رییس کانون زبان ایران در همایش جهانی زبان چینی

سخنرانی رییس کانون زبان ایران در همایش جهانی زبان چینی
دکتر مهدی ذوالفقاری، رییس کانون زبان ایران، که به دعوت وزارت آموزش چین به پکن سفر کرده است در همایش جهانی زبان چینی ۲۰۲۳ که با موضوع گسترش همکاری‌های بین‌المللی در زمینهٔ آموزش زبان چینی به میزبانی مرکز آموزش زبان و همکاری‌های وزارت آموزش جمهوری خلق چین در حال برگزاری است به عنوان دومین سخنران کلیدی حضور یافت.

1

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، دکتر ذوالفقاری در این همایش در سخنرانی خود در خصوص روابط تاریخی ایران و چین و اهمیت آن، پیشینه و تعاملات فرهنگی ایران و چین، نگاه مثبت طرفین به افزایش همکاری‌های دو جانبه در زمینه‌های آموزش زبان و تولید محتواهای جدید و استاندارد آموزشی متناسب با سطوح سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در کانون زبان ایران نکاتی را عنوان کرد.

1
وی همچنین با بیان این نکته که کانون زبان ایران با بهره‌مندی از کادر مجرب، مدرسان توانمند و با سابقه و نیز زیرساخت نرم‌افزاری لازم قادر است با کیفیت‌ترین خدمات آموزشی زبان‌های خارجی را با رقابتی‌ترین قیمت در عرصهٔ جهانی ارائه کند اعلام کرد که کلیهٔ سرمایه‌گذاران چینی و غیرچینی و موسسات آموزشی بین‌المللی می‌توانند پیشنهادات خود را برای همکاری و استفاده از امکانات کانون زبان ایران در جهت برگزاری گستردهٔ کلاس‌های آموزش زبان در سطح بین‌المللی ارائه نمایند.

متن سخنرانی رییس کانون زبان ایران به زبان انگلیسی را می‌توانید در این‌جا و متن فارسی را در این‌جا مشاهده کنید.

1

۱۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۲,۰۷۶
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...