سرپرست کانون زبان استان تهران منصوب شد

سرپرست کانون زبان استان تهران منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رییس کانون زبان ایران با صدور حکمی دکتر حسین آجورلو را به عنوان سرپرست کانون زبان استان تهران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، ذوالفقاری در جلسۀ انتصاب سرپرست جدید کانون زبان استان تهران ضایعۀ شهادت رییس جمهور محترم و هیات همراه ایشان را تسلیت گفت و افزود: چند روز گذشته برای همۀ ما بسیار دردناک بود اما همۀ ما می‌دانیم که رضایت شهدای خدمت بر این است که کارها متوقف نگردد.
وی عنوان کرد: از زمان حضورم در این مجموعۀ آموزشی تلاش همۀ ما برای ارتقا سطح آموزشی، رفاهی و پرسنلی کانون زبان ایران بوده است، در این مدت توفیقات و ناکامی‌هایی حاصل شده است که البته به لطف خداوند و تلاش‌های همۀ همکاران در بعضی حوزه‌ها توفیقات بیشتر بوده است.

سرپرست کانون زبان استان تهران منصوب شد
ساماندهی بدهی‌های گذشته، ارائۀ رفاهیات، زیباسازی مراکز آموزشی، خرید تجهیزات و ملزومات آموزشی، توجه به تخصص‌گرایی، افزایش حقوق کارکنان و مدرسان، توجه و نظارت مدیران و مسئولان بر حق مقطع و حق ویژه مدرسان، ایجاد تنوع در محل درآمد کارکنان و مدرسان، ایجاد انطباق ماموریتی در ستاد و صف، استقبال از وبینارهای آموزشی و ... از موضوعاتی بود که رییس کانون زبان ایران به آن‌ها پرداخت.
جذب زبان‌آموز در استان تهران، توسعۀ مراکز آموزشی در استان تهران، آمایش در فضای مراکز آموزشی، توسعۀ آموزش‌های ویژه و ... از انتظارات رییس کانون زبان ایران از سرپرست جدید کانون زبان استان تهران بود.
در بخشی از حکم سرپرست کانون زبان استان تهران با اشاره به تعهد، شایستگی و تجربیات ارزشمند ایشان آمده است: «امید است با استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»

سرپرست کانون زبان استان تهران منصوب شد

در بخشی دیگری از این حکم آمده است: «از آن جا که آن استان ماوای فرصت‌های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیندهای جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در ارتقا کانون زبان ایران سربلند و پیروز باشید.»
ذوالفقاری همچنین با اهدا لوحی از زحمات و تلاش‌های مجتبی حسن پورضرغام، مدیر پیشین کانون زبان استان تهران قدردانی کرد.

سرپرست کانون زبان استان تهران منصوب شد
گفتنی است، حسین آجورلو دارای مدرک دکتری در رشتۀ روابط بین‌الملل است. وی مدیر گروه مطالعات غرب آسیا و آفریقا موسسۀ مطالعات بین‌الملل ابرار معاصر تهران بوده است. ایشان مولف و مترجم کتب متعددی است و تدریس در دانشگاه در سوابق وی به چشم می‌خورد.


۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۶:۲۰
تعداد بازدید : ۱,۹۰۱
Loading
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...