رییس کانون زبان ایران با نمایندگان مدرسان دیدار و گفت‌وگو کرد

رییس کانون زبان ایران با نمایندگان مدرسان دیدار و گفت‌وگو کرد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رییس کانون زبان ایران با نمایندگان مدرسان این مجموعۀ آموزشی به صورت حضوری و برخط دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، در ابتدای این جلسه مدرسان به صورت برخط و حضوری ضمن معرفی خود، از اقدامات مهمی که در یک سال مدیریت دکتر ذوالفقاری در کانون زبان اتفاق افتاده تقدیر کردند و پیشنهادات خود را برای ارتقاء بزرگترین نهاد آموزش زبان‌های خارجی کشور ابراز کردند.
در ادامه دکتر ذوالفقاری ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدرسان اظهار داشت: یک سال پر افتخار را در کنار شما عزیزان فارغ از همۀ سختی‌ها و مشکلات موجود سپری کردیم و در این مدت تمام تلاش ما بر این بود که به قدر وسع و طاقت‌مان موثر واقع شویم.
وی ادامه داد: اگر امروز توفیقی حاصل شده است به سبب همت و تلاش همۀ شما عزیزان است، کارکنان و مدرسان توانمندی که در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکردند.

رییس کانون زبان ایران با نمایندگان مدرسان دیدار و گفت‌وگو کرد
رییس کانون زبان ایران عنوان کرد: آن چه که ما و شما را به هم پیوند داده است تعهدی است که میان ما حاکم بوده و است. همواره سعی کرده‌ام تا به قول و قراری که با شما داشته‌ام پایبند باشم هر چند که همچنان در این میان کاستی‌هایی نیز وجود دارد.
ایشان با اشاره به برگزاری موفق وبینارها و قدردانی از زحمات دست اندرکاران این اقدام گفت: بخشی از درآمد حاصل از این وبینارها صرف زیر ساخت‌ها و بخشی دیگر سهم مدرسان و کارکنان عزیز خواهد بود.
دکتر ذوالفقاری بر اهمیت تخصیص منصفانه و مناسب کلاس بین مدرسان تاکید کرد و افزود: از مدیران و مسئولان استانی خواسته‌ایم تا به این موضوع اهتمام ویژه داشته باشند زیرا معیشت مدرسان عزیز ما در گرو حرفه‌ای برنامه‌ریزی کردن آن‌ها خواهد بود. معیشت کارکنان و مدرسان از اولویت‌های مهم ماست پس تلاش کنید تا از منابع درآمدی متنوعی که در این مجموعه تعریف کرده‌ایم استفاده کنید.

 رییس کانون زبان ایران با نمایندگان مدرسان دیدار و گفت‌وگو کرد

فرمول حقوق دستمزد، برگزاری دوره‌های ویژه، مشارکت در تولید محتوای روابط عمومی، به روز رسانی محتوای آموزشی، اهمیت شبکۀ نخبگان، گزینش مدرسان، رعایت عفاف و حجاب، سامانۀ انتقادات و پیشنهادات، مشارکت مدرسان در طرح سوالات، نحوۀ نمره دهی به زبان‌آموزان و جشن صدسالگی کانون زبان ایران از دیگر موضوعاتی بود که رییس کانون زبان ایران به آن‌ها اشاره کرد.
گفتنی است، در این جلسه که در روز چهارشنبه 30 خرداد ماه برگزار شد، دکتر محمد مهدی احمدی معین، مشاور اقتصادی و توسعۀ کسب و کار، دکتر مصطفی میرزایی، معاون آموزشی، دکتر سامان سلیمانی، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دکتر معصومه کریمی مدیر امور مدرسان، سحر اسکندری مدیر آموزش های ویژه، دکتر یاسر زنگنه، مدیر آموزش و مسئول بخش عربی، پیمان وهاب پور، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و دکتر حسین آجورلو، سرپرست کانون زبان استان تهران نیز حضور داشتند.

۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۲,۱۰۹
Loading
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...