برگزاری دومین نشست دوره‌ای مدرسان مرکز برادران بابل

برگزاری دومین نشست دوره‌ای مدرسان مرکز برادران بابل
دومین نشست دوره‌ای مدرسان مرکز آموزشی برادران بابل با حضور سید مرتضی آصفی، مدیر کانون زبان استان مازندران و عباس صالح راد، مسئول مرکز آموزشی بابل برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی کانون زبان ایران، در این نشست صالح راد به ارائۀ آماری در خصوص مرکز آموزشی بابل پرداخت و سپس ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مدرسان پیرامون نظم آموزشی مدرسان و کارمندان، برخورد مناسب با خانوادۀ زبان‌آموزان و ایمنی در محیط آموزشی نکاتی را بیان کرد.

وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از افزایش روند جذب زبان‌آموز در این مرکز از مدرسان خواست تا با همیاری یکدیگر و توجه بیشتر به کیفیت امر آموزش، این روند رو به رشد را بیش از پیش تسریع نمایند.

در ادامه آصفی به تشریح دقیق برنامه‌های کلان کانون زبان استان پرداخت.

در این نشست مدرسان نیز به بیان نکاتی در خصوص آزمون میان ترم آنلاین، انجام تست‌های پایان کتاب، آشنایی خانواده‌ها با زبان انگلیسی از طریق آموزش از راه دور، مدیریت زمان، تکنیک های تست‌زنی و... پرداختند.

n96-دوره

n96-دوره

n96-دوره

n96-دوره

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۱,۲۱۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد