با حکم مدیرعامل:

دو مدیر کل جدید در کانون پرورش فکری منصوب شدند

دو مدیر کل جدید در کانون پرورش فکری منصوب شدند
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور احکام جداگانه‌ای، دو مدیر کل کانون استان‌های ایلام و کهگیلویه و بویراحمد را منصوب کرد.

به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فاضل نظری در این احکام، مهدی جمالی و کبری اخلاقی‌نیا را به ترتیب به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان‌های ایلام و کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

نظری در احکام مدیران‌کل استانی بر شکوفایی استعدادها و پرورش ذوق و خلاقیت کودکان و نوجوانان به‌عنوان هدف محوری کانون تاکید کرده و از آن‌ها خواسته‌ است برای تحقق این امر ضمن ایجاد محیطی پرنشاط و امیدبخش از ظرفیت‌ دانش، تجربه و انگیزه والای خانواده ارجمند کانون نیز بهره گیرند.

مدیرعامل کانون همچنین بر اهمیت تعمیق برنامه‌ها و کیفی‌سازی فعالیت‌ها، توجه به ابزارها و روش‌های نوین پرورش خلاقیت، تقویت و توسعه همکاری با مدارس و پرداختن به آموزش هدف‌مند مهارت‌ها و مقوله‌های فرادانشی متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی و اقتضائات فرهنگی بومی تاکید کرده است.

بر اساس این خبر، کبری اخلاقی‌نیا دانشجوی دکتری روان‌شناسی تربیتی جایگزین محمود پیروزه شده است که از مرداد ۹۷ تاکنون سرپرستی اداره‌کل کانون کهگیلویه و بویراحمد را برعهده گرفته بود.

گفتنی است مهدی جمالی نیز که سابقه تدریس در دانشگاه‌های آزاد، پیام‌نور و فنی حرفه‌ای و همچنین معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام و... را در کارنامه خود دارد به جای حبیب‌الله بخشوده عهده‌دار مسئولیت مدیرکلی کانون ایلام شد.

۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۵۰
تعداد بازدید : ۱,۱۵۳
لیلی عسگری
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
5
0
0

جناب آقای جمالی انتصاب شایسته جنابعالی را تبریک گفته و برای شما از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون خواستاریم


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد