جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان مرکز آموزشی نکا

جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان مرکز آموزشی نکا
جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان گروه سنی نوجوانان مرکز آموزشی نکا با حضور دل آرا رحیمی، مسئول مرکز آموزشی و راضیه احمدی، حامد رجبی و حسین مسعودی مدرسان گروه سنی نوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و ترجمه انگلیسی آیات قرائت شده و همچنین پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در این مراسم احمدی ضمن قدردانی از زحمات مدرسان و کارکنان مرکز به اهمیت یادگیری زبان دوم اشاره کرد و افزود: تمام سعی و تلاش ما بر این است که با امکانات موجود بیشترین و با کیفیت‌ترین خدمات را در اختیار مردم خوب شهرستان نکا قرار دهیم..

وی افزود: با توجه به نوپا بودن مرکز آموزشی نکا، امیدواریم در آینده امکان گسترش بیشتر فضای آموزشی در این مرکز مهیا شود.

خاطره‌گویی، دکلمه، داستان‌گویی، اجرای سرود دسته جمعی به زبان انگلیسی و اهدا تقدیر نامه به زبان‌آموزان از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

گفتنی است، مرکز آموزشی نکا در استان مازندران واقع شده است و در آن زبان‌انگلیسی به زبان آموزان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان آموزش داده می‌شود.

علاقه مندان به ثبت نام در این مرکز می توانند به آدرس میدان جانبازان، ماکروویو2، کوچه شهید مفتح3 مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۴۷۳۳۰۱۲ (۰۱۱) تماس حاصل نمایند.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۰۶
تعداد بازدید : ۱,۰۵۴
شکریان مسوول بخش نوجوانان کانون زبان ایران
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
0
0
1

سرکار خانم رحیمی مسئول محترم مرکز آموزشی نکا، از زحمات و تلاش شما و همکاران مرکز بهشهر و مدرسان گرامی سرکار خانم احمدی و جناب آقایان رجبی و مسعودی بابت برگزاری جشن فارغ التحصیلی زبان آموزان بحش نوجوانان، صمیمانه سپاسگزارم. از خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی و سایر همکاران را خواستارم.

رحیمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۶
0
0
1

با عرض سلام و احترام خدمت شما حمایت و دلگرمی شما باعث انگیزه های مضاعف برای انجام وظایف اینجانب می باشد.


محمد امین براری
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
0
0
1

سرکار خانم رحیمی با سلام خدمت شما و سایر همکاران درمرکز آموزشی نکا اقدام بسیار زیبای شما در جهت ایجاد روحیه و نشاط در بین زبان آموزان بسیار قابل تحسین هست و امیدوارم مدیریت شما در مرکز آموزشی نکا در کنار سایر همکاران عزیز و دوست داشتنی همچون آقای امینی ، سبحانی و ... همراه با موفقیت های زیادی باشه. آرزوی بهترین ها برای شما و همکاران از طرف براری و محمود هادیان (مرکز آموزشی جویبار)

رحیمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۶
0
0
1

با عرض سلام و احترام جناب آقای براری، محبت شما باعث دلگرمی اینجانب و همکاران محترمم می باشد. باعث افتخار اینجانب است که به عنوان عضوی کوچک در کنار شما همکاران باسابقه و عزیز کار می کنم.نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد