برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مرکز سهروردی

برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مرکز سهروردی
سید محمد علوی، مسئول مرکز آموزشی سهروردی (تهران) از آغاز به کار کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) از ترم تابستان در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آشنایی با واژگان و اصطلاحات حوزه های مختلف، بهبود مهارت برقراری ارتباط و آشنایی با اصول و تکنیک های بحث و گفتگو از مهمترین اهداف این دوره است.

همچنین حداقل سطح زبانی برای ورود به دوره بحث آزاد 1 سطح Intermediate و برای  دوره بحث آزاد 2 سطح  Intermediate High است. زبان ­آموزانی که شرایط فوق را دارا نمی ­باشند، باید در آزمون تعیین سطح شفاهی شرکت کنند و در صورت احراز شرایط وارد دوره شوند.

این دوره در دو ترم20 جلسه‌ای (دو روز در هفته) برگزار می‌شود و تعداد زبان­ آموزان کلاس‌های این دوره حداقل 8 و حداکثر 14 نفر است.

گفتنی است، در این دوره کتاب‌هایILI Free Discussion  به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود. این کتاب‌ها در برگیرنده مطالب و فعالیت‌های دو نفره و گروهی متنوعی هستند که در هر درس به یک موضوع خاص می‌پردازد. هر درس از کتاب از سه بخش اصلی تشکیل شده است که مرحله به مرحله زبان‌آموزان را در راستای بحث و گفتگوی کلاسی هدایت می‌کند.

علاقه مندان به ثبت در این مرکز می‌توانند به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان مطهری، جنب پمپ بنزین، پلاک 759 مراجعه و یا با شمارۀ تلفن‌های ۸۸۴۱۷۴۱۶,۸۸۴۱۷۴۱۹ تماس حاصل نمایند.

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹
تعداد بازدید : ۳,۳۵۸
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...