معاون آموزشی کانون زبان ایران خبر داد:

آغاز ثبت‌نام اینترنتی آزمون جذب مدرس تابستان از 25 تیرماه

آغاز ثبت‌نام اینترنتی آزمون جذب مدرس تابستان از 25 تیرماه
دکتر علیرضا اسلامی معاون آموزشی کانون زبان ایران از آغاز ثبت نام اینترنتی آزمون جذب مدرس فصل تابستان کانون زبان از روز سه‌شنبه 25 تیرماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی در این خصوص عنوان کرد: ثبت نام اینترنتی از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 25 تیرماه آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری یکشنبه 20 مرداد ماه ادامه می‌یابد، همچنین تاریخ برگزاری آزمون جمعه 1 شهریور خواهد بود.
وی گفت: آزمون کتبی جذب مدرس در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان) و فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، چینی و ایتالیایی برگزار خواهد شد. آزمون دورۀ قبل که در فصل بهار برگزار شد مربوط به مراکز تازه تاسیس و افرادی بود که نیاز به مصاحبه مجدد داشتند اما این آزمون به صورت سراسری برگزار خواهد شد. 
در آزمون فصل بهار ما توانستیم برای اولین بار روشی را در برگزاری آزمون جذب مدرس در پیش گیریم که این امکان را فراهم آورد که آزمون کتبی جذب به طور همزمان در کلیه استان های متقاضی برگزاری آزمون به صورت همزمان برگزار گردد به این ترتیب که فایل سوالات آزمون کتبی یک ساعت قبل از آزمون به مراکز استان‌ها ارسال شد و سپس با حضور مدیر استان و مسئول حراست تکثیر و در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت؛ ان شاالله در آزمونی که پیش رو داریم نیز از این شیوه استفاده خواهد شد.
اسلامی در خصوص مراحلی که باید طی شود تا فردی به عنوان "مدرس کانون زبان ایران" پذیرفته شود گفت: شرکت‌کنندگان در آزمون کتبی پس از موفقیت در این آزمون برای شرکت در مصاحبه و دمو دعوت خواهند شد، در آزمون مصاحبه، دانش زبانی، نحوۀ تلفظ، لحن افراد، تاکید بر روی لغات و جملات، درک مطلب، نحوۀ برخورد، انگیزه‌های تدریس، توانایی تدریس و ... شرکت‌کنندگان بررسی خواهد شد.
معاون آموزشی کانون زبان ایران ادامه داد: پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی بعد از مصاحبۀ شفاهی وارد مرحلۀ دمو خواهند شد، فایل‌های آموزشی مربوط به دمو در سامانۀ LMS برای این افراد قابل دسترس است. شرکت کنندگان براساس گروه آموزشی که در آن پذیرفته شده‌اند از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان فایل‌های مربوط را در سایت LMS.ILI.IR مشاهده خواهند کرد. شرکت در دوره های آموزش حضوری تدریس و سیلابس کانون زبان ایران و شرکت در کلاسهای مدرسین پیشکسوت مراحل تکمیل کننده فرایند جذب مدرس می باشد. 
وی خاطر نشان کرد: در تلاشیم تا شرایطی فراهم شود تا در بستر فن آوری های ارتباطات از راه دور  برای دوره‌های بعد آزمونهای مصاحبه و دمو نیز در استان‌ها به صورت آنلاین و یا توسط افرادی که از ادارۀ مرکزی به استان‌ها فرستاده می‌شوند، برگزار شود تا به این ترتیب داوطلبان عزیز مجبور نباشند سختی سفر را متحمل شوند.
اسلامی در بخش پایانی سخنانش ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت‌کنندگان در آزمون جذب مدرس از آن‌ها خواست با توکل بر خدا، به دور از هرگونه استرسی و با اعتماد به نفس کامل در این آزمون شرکت نمایند.
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۶,۹۷۹
Parisa
۱۳۹۸/۰۴/۲۰
5
11
11

ان شاالله ثبت ناممان موفقیت آمیز باشه

Samaneh
۱۳۹۸/۰۵/۱۸
0
0
0

سلام من تو قسمت انتخاب زبان هر چی نگاه میکنم چرا زبان انگلیسی نیست پس...البته من با تبلت چک کردم


رقیه
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
0
6
7

سلام لطفااگه کسی میدونه بایدچی بخونیم ومنبعش چیاهستن من اولین بار ازمون میدم لطفا کمک کنید دوستان خواهشا

Farnoud Garakani
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
4
6
7

نحوه برگزاری آزمون بسیار جالب است .امیدوارم که بتونم آزمون را در همه مراحل با موفقیت سپری کنم و عضوی از گروه خوب مدرسین کانون شوم.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...