راه اندازی مرکز شمارۀ 2 کانون زبان ایران در بیرجند

راه اندازی مرکز شمارۀ 2 کانون زبان ایران در بیرجند
طاهره دلاوریان، سرپرست کانون زبان استان خراسان جنوبی از راه اندازی مرکز شمارۀ 2 در بیرجند خبر داد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دلاوریان گفت: این مرکز در سه بخش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برای زبان‌آموزان خواهر از ترم تابستان راه اندازی شده است.

وی گفت: مرکز شماره 2 بیرجند در خیابان شهید آوینی، خیابان صدف، بین صدف 6 و 8، مقابل فضای سبز مجتمع غیرانتفاعی دارالعلوم واقع شده است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز و یا ثبت نام می توانند با شماره تلفن 32468156-056 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، پیش از این کانون زبان ایران در استان خراسان جنوبی دارای 1 مرکز آموزشی در بلوار سجاد، نبش میدان امام سجاد (ع) بود. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز و همچنین ثبت نام می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۲۴۳۴۱۴۲,۳۲۴۳۶۰۶۶,۳۲۴۳۴۵۲۰ (۰۵۶) تماس حاصل نمایند.
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴
تعداد بازدید : ۱,۲۳۴
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد