بخش روسی کانون زبان ایران کهفعالیت خود را در سال 1395 آغاز نمود، در شمار مراکز اصلی جهت فراگیری زبان روسی در ایران قرار دارد.

بخش روسی کانون زبان برای بزرگسالان، دوره ‏های مختلف (مبتدی، متوسطه و ییشرفته) را در 12 سطح 1-RKI 12- تا RKI برگزار می‏کند.

 روسی

دوره‏‌های عادی: دوره عادی دو روز در هفته (هفته ای 4 ساعت) برگزار می‏‌شود. طول یک ترم دو ماه و نیم معادل 42 ساعت است.

دوره های نیمه خصوصی: دوره آموزشی دو روز در هفته( هفته ای 4 ساعت) با تعداد حداقل 3 زبان آموز.

 

تعیین سطح آموزشی: متقاضیانی که با زبان روسی آشنایی دارند می ‏توانند با شرکت در امتحان تعیین سطح معلومات زبان روسی خود را محک زنند. امتحان تعیین سطح شامل: امتحان کتبی (دستور، درک مطلب) و شفاهی است و بر حسب سطوح مختلف سطح ‏بندی شده است. این آزمون از آنجایی که تمامی موارد سطوح را در بر نمی‏ گیرد، تنها برآوردی اجمالی از توانایی ‏های زبان ‏آموز خواهد بود. 

 ظرفیت کلاس ‏های آموزشی:

ظرفیت کلاس‏ها در سطوح مقدماتی 7 الی 18 زبان ‏آموز و در سطوح میانی و پیشرفته 6 تا 14 زبان آموز است. ظرفیت کلاس‌‏های نیمه خصوصی حداقل 3 نفر می ‏باشد.

 

شرایط ثبت‏ نام:

حداقل سن برای داوطلبان بزرگسال 14 سال می باشد که یا بر حسب امتحان تعیین سطح، سطح بندی شده و یا اینکه از اولین کلاس یعنی از 1-RKI  شروع به تحصیل می‏‌کنند. متقاضیان باید جهت گرفتن فرم ثبت نام به کانون زبان رجوع نمایند و کسانی که مایل به گذراندن امتحان تعیین سطح می‌‏باشند در روز ذکر شده توسط کارشناسان بخش آموزش هر مرکز امتحان داده و پس از اخذ نتیجه امتحان ثبت نام می ‏نمایند. سایر متقاضیانی که امتحان تعیین سطح نمی دهند در روز ذکر شده ثبت نام می‏ شوند.

 

سنجش تحصیلی:

 

نام آزمون

هدف

تعداد سوال

تاریخ آزمون

پرسش و پاسخ های کلاسی

آمادگی مداوم زبان آموز

به تشخیص مدرس

در تمام طول ترم

آزمونهای ترمی

دوره دروس ارائه شده

50 سوال تستی و تشریحی

در پایان هر ترم

 

- در هر سطح درسی امتحان پایان ترم 40% نمره ترم راشامل می شود و 60% مابقی نمرات کار کلاسی است.

ЖИЛИ-БЫЛИ 1   УЧЕБНИК + рабочая тетрадь + СД

ЖИЛИ-БЫЛИ 2   УЧЕБНИК + рабочая тетрадь + СД

ДОПОЛЬНИТЕЛЬНАЯ КНИЖКА – ПРАКТИКА

 

 

صدور مدرک:

زبان آموزان می‏ توانند در پایان هر مقطع (مبتدی، متوسطه و پیشرفته) درخواست  صدور مدرک نمایند.

 

شیوه آموزش زبان روسی در کانون زبان روش تعاملی و زبان ‏آموز محور است که در آن به کلیه مهارت‏ های زبانی پرداخته می ‏شود. هدف اصلی این شیوه آموزشی  یادگیری کاربردی زبان روسی می‏ باشد. در این روش از زبان‏ آموز انتظار می ‏رود تا فعالانه در جریان آموزش زبان شرکت نماید.

جهت یافتن نزدیک ترین مرکز آموزش روسی اینجا کلیک کنید.

آزمون تورفل (به روسی ТРКИ) آزمونی در سطح استاندارد جهانی است برای سنجش اطلاعات و توانایی افراد در زبان روسی. این آزمون در بیش از ۱۰۰ مرکز نمایندگی در ۴۰ کشور مختلف و در 6 سطح مختلف С2, С1, В2, В1, А2, А1 برگزار می‌شود. گواهی این آزمون توسط بیش از ۱۰۰۰ سازمان (از جمله سازمان ملل) در انگلیس، یونان، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، چین، کره، لهستان، ترکیه، سوئیس و دیگر کشورها شناخته شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...