عکس هدر

راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز شهرک غرب (خواهران)

راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز شهرک غرب (خواهران)
دورۀ آمادگی IELTS در مرکز آموزشی شهرک غرب (خواهران) برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی  IELTS  است. در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

شایان ذکر است، مرکز آموزشی شهرک غرب خواهران در انتهای خیابان حسن سیف، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره می‌توانید در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:30 تا 19:30با شماره تلفن‌های ۸۸۰۸۵۸۵۰,۸۸۰۸۵۸۳۵ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید.

گفتنی است، در این مرکز همچنین زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و اسپانیایی به علاقه‌مندان (خواهران) گروه‌های سنی نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود.

۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۶۵۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید