کانون زبان ایران پیشتاز مبارزه با کرونا با برگزاری موفق آزمون‌های آنلاین

کانون زبان ایران پیشتاز مبارزه با کرونا با برگزاری موفق آزمون‌های آنلاین
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران در خصوص اتمام ترم زمستان در این مجموعه آموزشی با برگزاری موفق آزمون های آنلاین عنوان کرد: کانون زبان ایران در شرایطی که بسیاری از فرایندهای آموزشی مؤسسات آکادمیک دولتی و خصوصی در اثر شیوع بیماری کرونا و لزوم پرهیز از شرکت افراد در اجتماعات با اختلال مواجه گردیده است، موفق شد با برگزاری آزمون های آنلاین، در ۵۹ سطح از سطوح ۶۴ گانه ی خود، ترم آموزشی خود را با موفقیت به پایان برساند.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی ادامه داد: برگزاری آزمون ها به صورت آنلاین از ترمهای گذشته در کانون زبان اقدامی بسیار چالش برانگیز و از نظر برخی از منتقدین ناممکن بود اما به فضل خداوند متعال امروز چند صد هزار زبان آموز در بخش های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی، عربی، اسپانیایی و روسی توانستند با شرکت در آزمون های آنلاین این قسمت از فرآیند آموزشی خود را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند. 
معاون آموزشی کانون زبان با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون های آنلاین در شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا خاطر نشان کرد: شاید در سال گذشته وقتی در خصوص هدف از آنلاین کردن آزمونها سؤال می شد پاسخ بنده کمک به کاهش مصرف کاغذ و حفظ محیط زیست، کمک به کاهش خروج ارز از کشور در شرایط اقتصاد مقاومتی، کاهش استرس زبان آموزان، رشد اعتماد به نفس و صداقت در ایشان، کاهش ترددهای شهری و ... بود بود اما همچنین برگزاری آزمون به صورت آنلاین در چنین موقعیت بغرنج و حساسی می تواند به حفظ سلامت مخاطبان کانون زبان ایران کمک بزرگی نماید و به تکمیل فرایند آموزشی زبان آموزان با حفظ سطح بهداشت و امنیت روانی ایشان منجر شود. 
از این منظر خداوند را شاکریم و امیدواریم هرچه زودتر وضعیت سلامت و روانی حاکم بر جامعه به حالت عادی برگردد تا بتوانیم خدمت رسان مخاطبین کانون زبان ایران در سال جدید باشیم. 
وی در خصوص برگزاری کلاس ها در ترم بهار 1399 نیز افزود: انشاالله کلاسهای حضوری کانون زبان ایران در ترم بهار پس از فروکش کردن شیوع بیماری کرونا در کشور و به صورت کامل در بیست جلسه آموزشی برگزار خواهد شد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۸,۳۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...