جلسۀ هم‌اندیشی مدرسان جدید بخش نوجوانان مراکز آموزشی یزد

جلسۀ هم‌اندیشی مدرسان جدید بخش نوجوانان مراکز آموزشی یزد
جلسۀ هم‌اندیشی مدرسان جدید بخش نوجوانان مراکز آموزشی استان یزد با حضور رضا خادم آستانه، مدیر کانون زبان استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در ابتدای این جلسه خادم، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدرسان و همکاران، بر لزوم توجه به کیفیت آموزشی، حفظ و نگهداشت زبان آموزان، استفاده از تجربیات کارشناسان بازدید از کلاس و مدرسان با سابقه، برقراری ارتباط موثر با زبان آموزان، ارتقا دانش زبانی و ... تاکید نمود.

در ادامه این جلسه مدرسان در مورد روش‌های تصحیح خطاهای زبان‌آموزان، خلاقیت در تدریس، ایجاد نشاط در کلاس، نحوۀ ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در زبان‌آموزان و ... به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان یزد دارای 8 مرکز آموزشی است و در آن‌ها زبان‌های انگلیسی، فرانسه و عربی به زبان آموزان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان آموزش داده می‌شود.

همچنین در برخی از مراکز این استان دوره‌های تافل، مکالمۀ ویژه و بحث آزاد نیز برگزار می‌گردد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۸۱۳
مدرس نوجوانان
۱۳۹۷/۱۱/۱۶
0
4
6

سلام بسیار جلسه خوبی بود.ممنون از دست اندر کاران. بازم چنین جلساتی بگذارید.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد