شذى الحیاه (رایحه زندگى)
کتابی غنی برای آموزش گویش شامی به علاقمندان همراه با گفتگوهای پرکاربرد و اصطلاحات خاص این گویش
شاهِد و تَعلَّم (ببین و بیاموز)
کتابی برای آموزش زبان با فیلم و کارتون
ندى الحیاه (شبنم زندگى)
فرهنگ لغت با ضمیمه فرهنگ نامه مصور برای برخی موضوعات در پایان
کتاب القاموس التمهیدی
این کتاب یک فرهنگ لغت برای زبان آموزان مراحل ابتدایی زبان آموزی است.
کتاب تعلّم اللهجة العراقیة
این کتاب در ۴ سطح تدریس می شود.
کتاب های صدی الحیاة
کتاب های صدی الحیاة شامل ۱۳ سطح و ۴ مقطع است.
کتاب‌های بستان العربیه
کتاب های بستان العربیة شامل ۱۲ سطح و ۴ مقطع است.
کتاب های دوره مکالمه ویژه
(۱ رای)
کتاب های ACT شامل ده سطح و پنج مقطع آموزشی می باشد که در مقطع پیشرفته کلاس ها به صورت بحث آزاد برگزار می شود.
کتاب های دوره Free Discussion
(۱ رای)
این کتاب ها در برگیرنده مطالب و فعالیت های دو نفره و گروهی متنوعی هستند که در هر درس به یک موضوع خاص می پردازد.
Progress Toward ILI Examinations: Advanced 1-3
این کتاب ها دارای 6 یونیت، یک آزمون تمرینی میان ترم و یک آزمون تمرینی پایان ترم می باشند.
The Mouse and the Frog
کتاب مجموعه ای است از شش داستان کوتاه و جذاب برای نوجوانان که از کتاب مثنوی نوشته مولانا بر گرفته و به زبان ساده نوشته شده اند.
Story Time
وقت قصه شامل پنج داستان کوتاه به زبان انگلیسی است که برای زبان آموزان سطوح میانی و پیشرفته گروه نوجوانان تدوین شده است. هدف از این مجموعه تقویت مهارت های شنیداری، خواندن و نوشتن می باشد.
Four Friends and Hunter
این کتاب که برگرفته از کتاب کلیله و دمنه می باشد داستانی است درباره دوستی. کتاب داستان حیواناتی است که اگرچه با هم تفاوت دارند اما در کنار هم احساس امنیت و آرامش می کنند چرا که.....
Test Time 6
این کتاب کمک آموزشی، دارای نمونه آزمونها و امتحانات فاینال منطبق بر بخشهای گوناگون کتاب های زبان آموزان است.
(Test Time 5 (Reach 1 and 2
(۱ رای)
این کتاب کمک آموزشی، دارای نمونه آزمون ها و امتحانات فاینال منطبق بر بخشهای گوناگون کتاب های زبان آموزان است.
Test Time 4
(۱ رای)
این کتاب کمک آموزشی، دارای نمونه آزمون ها و امتحانات فاینال منطبق بر بخشهای گوناگون کتاب های زبان آموزان است.
(Test Time 3 (race 1 and 2
(۱ رای)
این کتاب کمک آموزشی، دارای نمونه آزمون ها و امتحانات فاینال منطبق بر بخش های گوناگون کتاب های زبان آموزان است.
(Test Time 2 (Run 3 and 4
(۱ رای)
این کتاب کمک آموزشی، دارای نمونه آزمونها و امتحانات فاینال منطبق بر بخش های گوناگون کتاب های زبان آموزان است.
(Test Time 1 (Run 1 and 2
(۱ رای)
این کتاب کمک آموزشی، دارای نمونه آزمون ها و امتحانات فاینال منطبق بر بخش های گوناگون کتاب های زبان آموزان است.
Teti’s Favorite
(۲ رای)
این کتاب که راوی گفتگوهای تتی و دوستانش است با هدف کمک به زبان آموزان گروه کودکان طراحی شده و این امکان را فراهم می کند تا زبان آموزان مطالبی را که قبلا یاد گرفته اند در بافتی جدید تمرین کنند.
Teti and Lumi
این کتاب که راوی گفتکو های تتی و دوستانش است با هدف کمک به زبان آموزان گروه کودکان طراحی شده و این امکان را فراهم می کند تا زبان آموزان مطالبی را که قبلا یاد گرفته اند در بافتی جدید تمرین کنند.
Let’s Read Together
با هم بخوانیم شامل پنج داستان کوتاه به زبان انگلیسی است که برای زبان آموزان سطوح میانی و پیشرفته گروه کودکان تدوین شده است.
A Survey of English Translations of the Holy Quran
(۱ رای)
این کتاب در برگیرنده معرفی دوازده ترجمه شناخته شده از قرآن کریم است که می تواند به عنوان کتاب درسی برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته زبان انگلیسی و همچنین سایر علاقمندان مورد استفاده قرار گیرد.
گذر از کنکور تخصصی زبان انگلیسی
کتاب گذر از کنکور تخصصی زبان پنج آزمون انگلیسی عمومی و اختصاصی گروه زبان های خارجی ویژه داوطلبان کنکور سراسری و دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی می باشد.
Iran and the World Cup
این کتاب تاریخچه کوتاهی است از چند دوره جام جهانی فوتبال و حضور ایران در سه دوره از این بازی ها. مطالب جالب و تصاویری از حضور و بازی های تیم ملی ایران در این رقابت ها از ویژگی های کتاب است.
The Angry Sea
کتاب مجموعه ای است از پنج داستان کوتاه و جذاب. هدف اصلی کتاب نیز اینست که منبعی از مطالب خواندنی در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.
Tales from the Thousand and One Nights Series
این سری کتاب ها شامل تعدادی از داستان های ساده شده هزار و یک شب هستند.
Simurgh and the Thirty Birds
این کتاب برگرفته از کتاب منطق الطیر عطار است که داستان سیمرغ و سی پرنده را به زبان ساده روایت می کند.
Play On Words
این کتاب مجموعه ای از بازی های زبانی بر اساس لغات چند معنایی زبان انگلیسی است تا با این روش خواننده بتواند روابط چند معنایی را بیابد....
The Oil Children
کتاب داستان پسر بچه ای به نام اسماعیل است که در خانواده فقیری زندگی می کند. پدرش برای کار به کشور دیگری رفته و اسماعیل باید به خانواده اش کمک کند. او باید از بین راه های درست و غلط یکی را انتخاب کند..
Next Monday
کتاب مجموعه ای است از پنج داستان کوتاه و جذاب. هدف اصلی کتاب نیز این است که منبعی از مطالب خواندنی در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.
Mystical Tales from Mowlavi
کتاب مجموعه ای از ده داستان کوتاه و ساده شده است که از کتاب مثنوی معنوی گرفته شده اند.
The Passenger
کتاب داستان پسر بچه ای به اسم قاسم است که علاقه ای به مدرسه و درس خواندن و همچنین پدر و مادرش ندارد. او فقط عاشق فوتبال است. قرار است در تهران مسابقه ای برگزار شود و او تلاش می کند به هر ترتیبی...
The Little Man
کتاب داستان پسر بچه ای به اسم محمد علی است. او که می داند خانواده اش به دلیل نبودن پدر، نیاز به کمک او دارند تصمیم می گیرد که فقط یک دانش آموز نباشد و مانند یک مرد با کار کردن به خانواده اش کمک کند...
The Key
کتاب داستان پسر بچه ای به اسم امیر محمد است که با چالشی بزرگ رو به رو می شود. او و برادر کوچکش در خانه تنها هستند. غذای رو اجاق در حال سوختن است و برادر کوچکش به دلیل گرسنکی گریه می کند...
The Jar
کتاب داستان معلم جوانی است که با مشکلات زیادی روبه رو می شود، مشکلاتی مانند داشتن دانش آموزان فقیر، دست تنها بودن در مدرسه و حالا هم مشکل شکستن کوزه ای که منبع ذخیره آب است...
A Matter Of Honor
کتاب مجموعه ای است از سه داستان کوتاه و جذاب نوشته ادگار الن پو. هدف اصلی کتاب نیز اینست که منبعی از مطالب خواندنی در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.
The Harmonica
کتاب داستان پسر بچه ای فقیر به اسم امیر است که دوست دارد ساز دهنی ای را که یکی از بچه های محل از پدرش گرفته امتحان کند. او برای اینکار باید پول غذا و یا شیرینی به عبدالله که صاحب سازدهنی است بدهد.
Fun With Words
این کتاب مجموعه ای از بازی های زبانی بر اساس تغییر، ترکیب و ساخت واژه های جدید است. این کتاب منبعی متنوع و جذاب هم برای استادان زبان انگلیسی و هم برای زبان آموزان می باشد.
Feathertop
کتاب مجمو عه ای است از سه داستان کوتاه و جذاب. هدف اصلی کتاب نیز این است که منبعی از مطالب خواندنی در اختیار زبان آموزان قرار گیرد. هر داستان همراه با سوالات درک مطلب و لیست واژگان می باشد.
Edgar Allan Poe
کتاب مجموعه ای است از سه داستان کوتاه و جذاب نوشته ادگار الن پو. هدف اصلی کتاب نیز اینست که منبعی از مطالب خواندنی در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.
Children Of Heaven
کتاب راوی داستان علی و زهراست که به دلیل فقر خانواده مجبور می شوند که از یک جفت کتانی به صورت مشترک استفاده کنند. تنها امید آنها یک مسابقه دو است که جایزه اش یک جفت کتانی است.....
Advanced English Grammar
این کتاب از 16 یونیت تشکیل شده است که در هر یونیت سوالاتی به منظور خود ارزیابی زبان آموزان و علاقمندان سطوح بالای میانی و پیشرفته زبان انگلیسی گنجانده شده است.
A collection of English Jokes
این کتاب در برگیرنده مجموعه ای از طنز های زبان انگلیسی است تا ضمن سرگرم کردن خواننده، وی را با طنز در زبان انگلیسی آشنا کند.
Progress Toward ILI Examinations: High-Intermediate
(۱ رای)
این کتاب در برگیرنده تمرینات متنوع در در ابطه با واژگان، دستور، درک مطلب و شنیدن می باشد. وجود تمرینات چند گزینه ای در هر یک از بخش های کتاب، فرصت مناسبی است .....
Progress Toward ILI Examinations: Intermediate 1-3
این کتاب در چهار بخش دستور زبان، واژگان، خواندن و درک مطلب، و شنیدن تدوین شده است. هر بخش دربرگیرنده توضیحات و تمرینات متنوع و یک امتحان می باشد...
Progress toward ILI Examinations: Pre-Intermediate 1-3
این کتاب از دو بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول شامل خلاصه نکات دستوری، راهبردها و تکنیک های مورد استفاده در خواندن و درک مطلب و همین طور واژگان می باشد...
Progress Toward ILI Examinations: Elementary 1-3
این کتاب شامل ده آزمونک و نیز دو امتحان پایان ترم می باشد. تنوع تمرینات و سوالات گنجانده شده در کتاب، این فرصت را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد تا با آمادگی بیشتر در امتحان پایان ترم شرکت کنند.
Progress Toward ILI Exams: Basic 1-3
(۲ رای)
این کتاب ها در برگیرنده مجمو عه ای از تمرینات مختلف در ابطه با واژگان، دستور، درک مطلب و شنیدن می باشد.
مواد آموزشی مقطع Advanced
(۱ رای)
در این مقطع تمرکز بر متنهای خواندنی پیشرفته و موضوعات مناسب جهت بحث می باشد. این کتابها همچنین شامل چندین فعالیت شنیداری می باشد که مطابق و هماهنگ با موضوعات متون و بحثها تهیه شده اند.
مواد آموزشی مقطع High-Intermediate
(۱ رای)
کتابهای این مقطع تمام نکات گرامری را در بر می گیرند. در این کتابها گرامر انگلیسی ابتدا بصورت مجزا تدریس شده و سپس کاربرد آن در متون خواندنی آورده شده است .
کتاب های مقطع Intermediate
(۳ رای)
زبان آموزانی که به خوبی کتابهای سطوح قبل را مطالعه کرده باشند می توانند با آموزشهای ارائه شده در کتابهای Intermediate به حدی از توانایی برسند که اغلب ایده ها و نظرات خود را بخوبی ارائه دهند
کتاب های مقطع Pre-Intermediate
(۲ رای)
کتابهای سطوح pre- intermediate با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت برقراری ارتباط نه تنها در مکالمات روزمره بلکه در محافل علمی تهیه دیده شده اند.
کتاب های مقطع Elementry
(۲ رای)
سری کتاب‌های جدید مقطع Elementary 1-3 با رویکرد آموزشی ارتباط‌‌‌ـ ‌‌محور و همخوان با سطوح آموزشی A1-A2 از مرجع مشترک اروپایی در یادگیری زبان(CEFR) برای گروه سنی بزرگسالان تهیه و تدوین شده است.
کتاب های مقطع Basic
(۳ رای)
کتاب های سطوح Basic با هدف آشنایی زبان آموزان با ساختارهای ساده و ابتدایی جملات و همچنین ارتقا دانش واژگان آنان تهیه شده است.

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...